Tuhkatriinu lugu

Eks kõik mäletavad lapsepõlvest tuhkatriinut. Kuid kordmine nagu öeldakse on tarkuse ema. Tarkust hinnatakse tänasel päeval, mitte Google otsingumootorit kasutades vaid uusi süsteeme välja mõeldes ja end reklaamides. Sellest tulenevalt soovin tsiteerida ühte lugu – tuhkatriinu lugu.

Elas kord aadlimees, kes oli teist korda abiellunud ja nii kõrgi ning upsaka naise saanud, et säärast ei olnud keegi enne näinud.

Rikas aadlimees abiellus naisega, kellel oli kaks tütart. Mehe oma tütart sundis võõrasema rasket tööd tegema ning kutsusid teda Tuhkatriinuks. Kuningas korraldas balli, kuhu läksid ka võõrasema ning võõrasõed, kuid Tuhkatriinut ei lubatud. Haldjas kinkis tüdrukule kauni kleidi, et ta peole minna saaks. Prints armus Tuhkatriinusse, peolt lahkudes pillas tüdruk maha kristallkinga.Tänu kingale leidis Prints neiu üles ja nad abiellusid.

Tänasel päeval sümboliseerib rikas võõrasema ahnust, upskust ja ülbet suhtumist. Seda suhtumist püüab Ecofellow OÜ vältida, sest antud juhul on meie kliendiks see Tuhkatriinu, kes soovib muredest välja tulemiseks lahendusi. Lahendusi, mis annavad talle kristallkinga. Suur panus ökoloogilistele lahendustele on just kristallkinga pakkumine abivajajale. Seda üritabki Ecofellow teha – olla haldjas tuhkatriinule, et ta äri õitseks ning oleks täis küllust ja armastust. Armastust looduse vastu- mis on suurem panus ühiskonda, kui see, mida võõrasema tegi. Kuna tuhkatriinu koristas, teda armastati ning ta oli kaunist kleiti väärt.
et