Lõvikuninga ja kuldkala lugu

Aafrika uhkusemaadel toimub nii mõndagi. Mufasa näitab Simbale uhkusemaad ja selgitab talle kuningavõimu kohustusi ja “eluringi”, mis ühendab kõike elavat. Mufasa noorem vend Scar juhatab Simba puutumatule maale, kus neid jälitavad kolm hüääni nimega Shenzi, Banzai ja Ed. Mufasat hoiatab tema majordoom, sarvnokk Zazu ja ta päästab pojad. Kuigi Mufasa on Simbast ärritunud, annab talle andeks ja selgitab, et mineviku suured kuningad valvavad neid öötaevast, kust ta ühel päeval Simbat valvab. Vahepeal külastab Scar hüääne ja veenab neid aitama tal Mufasa kukutada vastutasuks uhkusemaa jahiõiguste eest. Scar seab oma vennale ja vennapojale lõksu, meelitades Simba kuristikku ja lastes hüäänidel ajada suure gnuukarja trampima, mis ta surnuks tallab. Ta teatab Mufasale Simba ohust, teades, et kuningas tormab oma poega päästma. Mufasa päästab Simba, kuid ripub ohtlikult serval, Scar viskab Mufasa tagasi tormijooksu ja Mufasa saab surma. Seejärel veenab Scar Simbat, et tragöödia oli tema enda süü ja soovitab tal kuningriigist lahkuda ja mitte kunagi tagasi pöörduda. Ühtlasi käsib ta hüäänidel tappa Simba, kes põgeneb. Scar räägib uhkusega, et rünnak tappis Mufasa ja Simba, ning astub uue kuningana edasi, võimaldades hüäänide klannil elada uhkelt. Surikaat ja tüügassiga, päästab kõrbes kokku kukkunud Simba. Simba kasvab üles koos oma kahe uue sõbraga nende oaasis, elades muretut elu moto “hakuna matata” (suahiili keeles “pole muret”) all. Täiskasvanud Simba päästab Timoni ja Pumba näljase lõvi käest, kelleks osutub Nala. Naine ja Simba saavad taas kokku ja armuvad ning ta ärgitab meest koju tagasi pöörduma, öeldes, et Pride Lands’ist on Scari valitsemise ajal saanud põuast räsitud tühermaa. Simba tunneb end endiselt Mufasa surmas süüdi, keeldub ja tungib minema. Ta kohtub Rafikiga, kes ütleb talle, et Mufasa vaim elab Simbas edasi. Simbat külastab öötaevas Mufasa vaim, kes ütleb talle, et ta peab asuma oma õiguspärasele kuningakohale. Mõistes, et ta ei saa enam oma mineviku eest põgeneda, otsustab Simba naasta uhkusemaale. Simba hiilib oma sõprade abiga uhkuse kivist hüäänidest mööda ja astub Scarile vastu. Scar mõnitab Simbat tema rolli pärast Mufasa surmas ja tagastab ta kivi servale, kus ta paljastab talle, et ta mõrvas Mufasa. Raevunud Simba sunnib teda ülejäänud uhkusele tõtt rääkima. Timon, Pumbaa, Rafiki, Zazu ja lõvid võitlevad hüäänidega, samal ajal kui Simba sunnib põgeneda üritava Scari uhkuse kivi tipu lähedal asuval serval nurka. Scar anub armu ja püüab süüdistada oma kuritegudes hüääne; Simba säästab oma elu, kuid käsib tal uhkusemaalt igaveseks lahkuda, kuid viskab ta minema, kui Scar teda uuesti ründab. Hüäänid, kes on kuulnud Scari kavatsusest neid reeta, murravad ta vihaselt surnuks. Simba saab tagasi juhi ja Nalast saab tema kuninganna. Kui uhkusemaa on taastatud, kingib Rafiki kokkupandud loomadele Simba ja Nala vastsündinud poega, jätkates eluringi.

Eluring jätkub ka OÜ Ecofellows. Me püüame vältida uhkuse rüvetajaid, sest meile pole uhkus kunagi kasu toonud. Me oleme lojaalsed oma kliendile ja anname neile alati neile uhkuserüü.

Tom ja Jerry on lahutamatu paar.

Tom armus tegelikult kuldkaladesse. Ta nägi nii ilus välja, et mees tahtis teda ära süüa. Tom oli lihtsalt loll. Et elada kaua ja õnnelikult, peate hoidma oma lähedasi. See on väga oluline teadmiseks, et oma lähedaste hoidmine aitab elada koos õnnelikult igavesti. OÜ Ecofellow hoiab ka kõige lähedasemaid ega käitu nagu Scar või Tom, et suhet rikkuda. Tom ja Scar on väga rumalad, sest  ei ole hea elu jaoks jätkusuutlik.

Tegelikult tõmbavad sodiaagimärgid nagu kala lõvi ligi. Sellepärast ajavad kassid kalu taga. Nad meeldivad neile väga, kuid nad on rumalad – sest nad söövad neid. OÜ Ecofellow ei ole nõus olema loll kass. Selle asemel püüab OÜ Ecofellow olla tark ja tark Simba. Sima sai teada, et tähtedelt saadud tarkus on kõikvõimas, nagu Raffiki talle õpetas.

et