Hinnapäring

KKK

Millest hind sõltub?

Rajanedes meie kogemusele, siis 2-keelset veebi kiiremini kui 3 nädalaga tavaliselt valmis ei saa ja 2-3 nädalast tööaega hindaksin kindlasti palju väärtuslikumaks kui 360€. Seega ärge valige kõige odavamat kodulehe tegijat, vaid usaldage nö. kuldset keskteed! Äpi hind sõltub suuresti sellest, mitmele platvormile arendada soovitakse. Samuti peab arvestama asjaoluga, et äpp on keskmisest kodulehest 10 korda mahukam.

Kui kaua võtab aega?

Kui kodulehe eesmärgiks on teha veebis äri ehk teenida raha, siis säärase veebilehe loomine on tegelikult vähemalt 4 spetsialisti (copywriter, graafiline disainer, SEO ekspert/analüütik ja veebiarendaja) töö tulem ja arvestama peab minimaalselt 1 kuu pikkuse valmimisajaga.

Mis sisu seal olema peab?

Veebilehe sisu on A ja O. See peab olema kvaliteetne ja muljetavaldav. Tektside kirjutamisel tuleb mängu ka optimeermise kunst. SEO on vajalik, et sinu veeb oleks maksimaalselt hästi leitav seonduvate märksõnadega. Ära ei tohi unustada ka viitamist, mis on justkui tõestusmaterjal sinu väidetele. Näiteks professionaalset copywritingu teenust pakkuv ettevõtte Eiffel küsib 500 sõnalise teksti koostamise eest lausa 414€ + km, sest hea copy on 24/7 töötav “müügimees”.

Millest alustame?

Põhirõhk meie ettevõttes, et saaks Teile parimat teenust pakkuda algab mahuhinnangust. Kui mahuhinnang tehtud, siis saame jätkata kolm põhitooni värvivalikuga. Kolm põhitooni on tava ja see annab kodulehele originaalsuse. Järgmine samm oleks luua vajalikud vaated. Erilahenduse või äpi puhul vajalikud vaated.

Kui jätkusuutlik on lahendus?

IT lahenduste jätkusuutlikus põhineb suuresti kliendi vajadusel. Kokkuleppel saab Ecofellow OÜ aidata lahenduse edasiarenduses ning maksta lahenduse serveri halduskulud.

Tavad

Keskmine kodulehe hind jääb 800 euro kanti. Keskmise E-poe hind jääb 1000 euro kanti. Keskmine äpi hind on 10 000 eurot. Samas ei ole need hinnad puusse raiutud ning kõik on läbiräägitav.

et